Kilka pomysłów na nowoczesny dywan

Nowoczesne wnętrza, by zaistnieć w całej swojej okazałości, potrzebują dopełnienia nowoczesnym dywanem. Jaki dywan wybrać do nowoczesnego wnętrza, by sprawić, że nabierze ono oryginalnego wyglądu?

Nowoczesne dywany to cała gama dywanów o przeróżnych barwach i motywach. Warto pamiętać, że nowoczesna stylistyka pozwala teraz na rozwiązania, na które jeszcze kilka lat temu w ogóle nie zwrócilibyśmy swojej uwagi. Poznaj kilka ciekawych pomysłów na dywan do nowoczesnego wnętrza i wybierz ten najbardziej odpowiedni dla siebie.

Jednym z najbardziej oryginalnych rozwiązań do nowoczesnych wnętrz jest dywan Bilbao Multi. Składa się on z połączonych ze sobą, wielobarwnych kółek tworzonych ręcznie, z materiałów odzyskanych drogą recyklingu. Dywan stworzony jest przez firmę The Rug Republic, w swojej stylistyce przemyca nieco z indyjskiej kultury i tradycji. Dywan doskonale sprawdzi się w nowoczesnym salonie, jest antyelektrostatyczny, więc nie przyciąga kurzu, jest łatwy do utrzymania w czystości, a wygląda wprost obłędnie!

Kolejną ciekawą propozycją do nowoczesnego wnętrza jest dywan polskiej marki Agnella – Capture TOCAP, wykonany z wełny w grafitowym kolorze. Dywan swoim motywem przypomina nieco powierzchnię księżyca. Jest zachowany w modnych w tym sezonie odcieniach szarości i grafitu, dzięki czemu doskonale wpisze się w minimalistyczną stylistykę. Dywany wełniane Agnella cechują się dużą wytrzymałością i trwałością, świetnie spełniają swoje zadanie przez długi czas użytkowania.

Dywanem, który sprawdzi się w każdym nowoczesnym i lekko romantycznym wnętrzu jest dywan Ragolle Argentum 635283636, wysokiej jakości belgijski dywan zdobiony motywem kwiatowym. Jest miły w dotyku, świetnie prezentuje się w salonie czy w sypialni. Dzięki swojej antyelektrostatyczności, dywan ten łatwo jest utrzymać w czystości.

Nowoczesne wnętrza pozwalają na odrobinę szaleństwa w doborze dywanu. Pamiętaj jednak, by dywan zawsze stanowił dopełnienie wnętrza i nie był kwestią przypadku.