Tradycyjne dywany w ofercie marki Dywilan

Marka Dywilan jest jedną z tych marek, które zachowują w swoim asortymencie produkty ponadczasowe, które zawsze będą zachwycać.

Posiadacze wnętrz o eleganckim, klasycznym wystroju z pewnością zainteresują się niezwykłymi dywanami z kolekcji Superior. Te piękne dywany, utkane z naturalnej wełny nowozelandzkiej, z każdego salonu zrobią pomieszczenie prawdziwie reprezentacyjne. Takie dywany najlepiej prezentują się w towarzystwie drewnianych mebli i dodatków, a także oczywiście na drewnianej podłodze.

Równie popularną kolekcją dywanów jest kolekcja Polonia. To dywany zgodne z polskimi tradycjami, kiedy to na szlacheckich dworach królowały wzory rodem z Orientu. Takie dywany znajdowały swoje miejsce nie tylko na podłogach, ale także na ścianach. Dzisiejsze dywany w tej stylistyce często wzbogacane są ozdobnymi postarzeniami i przetarciami, świetnie pasującymi do stylistyki vintage.

Jeżeli poszukujemy dywanu klasycznego, nie jesteśmy jednak przekonani do dominacji tradycyjnego stylu w naszym pomieszczeniu, powinniśmy zapoznać się z kolekcją Omega. To dywany, które z jednej strony swoim wyglądem doskonale wpisują się w klasyczny, tradycyjny design, z drugiej jednak strony mają w sobie coś z nowoczesności. Zachowana jest tradycyjna kolorystyka i motyw, jednak zmienione jest np. ułożenie motywu. To dodaje dywanom z tej kolekcji powiewu świeżości i nowoczesności, dzięki czemu dywany te idealnie pasują do wnętrza zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego.