Poznaj dywany Dywilan

Marka Dywilan znana jest przede wszystkim z bardzo wysokiej jakości dywanów wełnianych, wprowadzających do każdego wnętrza odrobinę luksusu i elegancji. Marka dostępna jest na rynku już od ponad 135 lat, a znana jest na całym świecie. Jako jedna z nielicznych marek cechuje się tym, że nadąża za zmieniającymi się szybko trendami, wciąż oferując swoim klientom nowe rozwiązania.

W kolekcjach marki Dywilan znajdziemy dywany zarówno klasyczne, idealnie komponujące się z wnętrzem tradycyjnym, jak również dywany nowoczesne. Większość modeli wykonanych jest z naturalnej wełny. Cechują się one niezwykłą wytrzymałością, odpornością na zniekształcenia i upływ czasu. Nie odbarwiają się w kontakcie z promieniami słonecznymi i są łatwe w pielęgnacji, co jest niewątpliwie ich ogromnym atutem. Ponadto, dywany wełniane są świetnymi termoizolatorami, chronią przed chłodem, co jest zaletą szczególnie w zimie i jesienią. Dywany wełniane regulują też poziom wilgotności w pomieszczeniu, pochłaniając ją, gdy jest jej zbyt dużo i oddając, gdy robi się sucho.

Dostępne są przeróżne wzory i motywy, wśród których prym wiodą te klasyczne, inspirowane kulturą Orientu. Misterne zdobienia z imponującą rozetą na środku to motywy, które spotkać możemy w najbardziej prestiżowych miejscach. Piękna kolorystyka idealnie komponuje się z drewnem, tworząc luksusowe i stylowe połączenie. Jeśli jednak nasze wnętrze urządzone jest w stylu nowoczesnym, w kolekcjach marki Dywilan z pewnością odnajdziemy odpowiedni model dla siebie. Tutaj również na uwagę zasługują dywany tkane ręcznie z wełny nowozelandzkiej, w pięknych, naturalnych barwach. Taki dywan rozjaśni wnętrze, uczyni go cieplejszym i bardziej harmonijnym, a co więcej, z pewnością zachwyci odwiedzających nas gości.

Tańszą alternatywą dla dywanów wełnianych są dywany wykonane z akrylu, występujące w kolekcji Eden. Akryl wizualnie nieźle imituje prawdziwą wełnę. Efekt jest niemal nie do odróżnienia.

Dywany Sklep Internetowy – https://sklep24.dywanywitek.pl/