Najczęściej wybierane dywany Dywilan

Jedną z najczęściej wybieranych marek dywanów jest marka Dywilan. Jej popularność bierze się przede wszystkim z tego, że dywany tej marki nieodmiennie zadziwiają swoją wytrzymałością, jakością, starannością wykonania oraz pięknym designem. Poza tym, marka Dywilan to dywany nietuzinkowe.

Jednym z najczęstszych trendów wśród dywanów marki Dywilan są modele zainspirowane Orientem. Dywany z kolekcji Superior przywodzą na myśl dalekie podróże, a misternie i starannie wykonane zdobienia przypominają nam dywany, które oglądaliśmy w pokojach swoich dziadków. Motyw orientalny nigdy nie wyjdzie z mody i wciąż zyskuje bardzo dużą popularność.

W ostatnich latach bardzo modne są wnętrza minimalistyczne. Do takich stylistyk świetnie pasują dywany z kolekcji Moon. To modele w różnych odcieniach szarości, srebra i bieli. Świetnie wyglądają w towarzystwie szkła, srebra, ale także czerni. Trudno wyobrazić sobie lepszą propozycję do salonu, pokoju dziennego czy do sypialni.

Motyw kosmicznych podróży na dywanach marki Dywilan to bardzo modny sposób na indywidualizację każdego wnętrza. Z takim dywanem każdy pokój stanie się wyjątkowy. Żywe odcienie podkreślą charakter pokoju, a abstrakcyjne wzory dodadzą mu głębi.

Kolekcją, która niewątpliwie spodobała się klientom jest kolekcja Eden. Oferta skierowana jest szczególnie do osób, które lubią częste przemeblowania i zmiany aranżacji wnętrza. Dywany z tej kolekcji świetnie pasują do wielu stylistyk, dzięki czemu nie musimy zmieniać dywanu po każdym przearanżowaniu pokoju. Najczęstszym motywem występującym na dywanach z tej kolekcji jest ozdobna rozeta i witraż, a na brzegach bordiura.