Kolekcja Omega – wysoka jakość i unikatowe wzornictwo

Kolekcja Omega to jedna z propozycji firmy Dywilan na rok 2016. Czym się wyróżnia i dlaczego warto skusić się na jeden z należących do niej modeli?

Wełna najwyższej jakości
Dywany należące do kolekcji Omega wykonano z nowozelandzkiej wełny. Zastosowanie najwyższej klasy surowca przekłada się nie tylko na wysoką trwałość dywanów, ale też ich funkcjonalność, estetykę czy wpływ na środowisko naturalne. Wełna nowozelandzka wykazuje najlepsze parametry jakościowe, jest odporna na ścieranie, brud i plamy oraz wybarwienia spowodowane przez światło. Cechuje się również dużą higroskopijnością, co oznacza, że ma zdolność regulowania wilgotności powietrza, czyli jej pochłaniania lub oddawania do otoczenia. Jej niewątpliwymi zaletami są wyjątkowa miękkość i puszystość, które sprawiają, że chodzenie po dywanach Omega to prawdziwa przyjemność dla stóp. I sprawa ostatnia: wełna jest surowcem naturalnym, ulega biodegradacji i jest przyjazna dla środowiska. Jej zalety docenią zatem wszystkie osoby, którym ochrona przyrody jest bliska.

Dywan_Dywilan_Patio_jasny_rubin_witek_pl
Źródło: Sklep24.DywanyWitek.pl

Bezpieczeństwo
Kolekcja Omega posiada certyfikaty trudnozapalności oraz atest higieniczny. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dywany, które zdobią Twoje podłogi, są bezpieczne dla zdrowia Twojej rodziny.

Nowoczesność i klasyka
Kolekcja Omega jest zbiorem najpiękniejszych wzorów klasycznych i nowoczesnych. Te pierwsze inspiracje czerpią z modeli ręcznie wiązanych produkowanych w Nepalu, Indiach czy Pakistanie. Dominują na nich motywy kwiatowe oraz architektoniczne, z tradycyjną rozetą na czele. Te drugie nawiązują do trendów wzorniczych i kolorystycznych modnych w danym sezonie. Bez względu więc na to, czy Twój dom urządzony jest w stylu tradycyjnym czy nowoczesnym w kolekcji Omega firmy Dywilan z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Dywan_Dywilan_Omega_Baku_terra_witek_pl
Źródło: Sklep24.DywanyWitek.pl

Wzornicze perełki
W kolekcji Omega znaleźć można prawdziwe perełki. To modele unikatowe, oryginalne, zaskakujące. Sama firma Dywilan mówi o nich, że to dywany, o których mówi się latami i na które patrzy się, za każdym razem podziwiając ich wyjątkowe piękno. Jak je rozpoznać? Unikatowe modele z pewnością od razu przykują Twoje spojrzenie. Potwierdzeniem Twojego wysmakowanego gustu będzie z kolei specjalny znak: D-SiGN.

Dywan Dywilan Omega
Źródło: Sklep24.DywanyWitek.pl